Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki, akinek vannak...

Van itt valaki, akinek vannak poszterei a lent említett bandákról, illetve sportolókról? Cserére gondoltam, . Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Na szóval szükségem lenne pár poszterre, méghozzá:

- Michael Schumacher

- Valentino Rossi

- Michael Jordan

- LeBron James

- Bring Me The Horizon

- Pierce The Veil

- Sleeping With Sirens

- Asking Alexandria

- Suicide Silence


Nekem nincs sok poszterem, de igyekszem megoldani, hogy tudjak olyat adni cserébe, amilyet kértek.

Tehát ha valakinek van ezek közül legalább egy posztere, akkor kérem, hogy jelezze! És akkor adok majd e-mailt, amin megbeszélhetjük a részleteket.


Előre is NAGYON köszönöm a segítségeteket!!!



2013. febr. 7. 21:25
 1/4 anonim válasza:
100%
üdv, nekem valahol van egy mercis schumacher poszterem. az autó van középen, két oldalt fennt pedig a versenyzők képei ( rosberg MSC. ) nem egy hű de nagy durranás, de ha gondolod nekedadom,ha megtudjuk oldani, mivel én úgysem tudom kirakni, mert nincs helyem,pedig szeretem Michaelt ami van, az pedig televan vettelessel. :) hátha nagyobb hasznát veszed
2013. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

nekem nagyon sok f1-es poszterem van... ha gondolod bármelyiket szívesen elküldöm neked és nem kérek érte semmit :)

2013. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hűha, nagyon megköszönném!

Esetleg meg tudnátok adni az emailjeiteket? :)

2013. febr. 9. 13:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis.. írtam Nektek privátot :)
2013. febr. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!