Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám kideríteni...

Hogyan tudnám kideríteni ennek a műnek a címét és az előadóját?

Figyelt kérdés

van egy szép darab, amit zongorán játszottam már nagyon rég, kb 16 éve. és most nem találom sehol a kottáját. így nem tudom sem az előadót sem a címet bár én Bach-ra tippelek de nem vagyok benne biztos. már keresgéltem mindehol, hallgattam meg híresebb műveket de még nem bukkantam rá. egyébként így kezdődik:

jobb kéz: g, c, d, ez többször ismétlődik, közben bal kéz: c-t játszik, majd többszöri ismétlés után: a bal kéz ugyanúgy c, a jobb kéz pedig g és é hang lesz. így kezdődik. melyik lehet ez a darab? mi a címe? aki tudja kérem írja meg! előre is nagyon köszönöm!!!!


2013. febr. 8. 17:27
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy nem egyszerre ütjük le a hangokat, hanem szépen sorjában, először bal kéz c, majd jobb kéz g, majd c és d. és kb 4x ismételjük majd ugyanúgy c-t ütünk bal kézzel, jobb kézzel g-t és végül é-t. ezt is 4x, majd ugyanez csak akkordban a bal kézzel, tehát c és c, jobb kéz marad. ha valaki ennyiből felismeri kérem írja meg.. köszönöm!!!
2013. febr. 8. 17:32
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem esélyes, hogy a Holdfény szonátára gondolsz, és akkor beethoven.

:)

2013. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem az.. hasonlóan kezdődik, de nem... :( de köszönöm azért a segítséget!!! :)
2013. febr. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!