Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csakis itthoni használatra...

Csakis itthoni használatra megéri inkább egy 88 billentyűs midi interfészt vennem mint hasonló árkategóriában egy 61 billentyűs szintit és aztán gépre kötve használni? 50e forint körüli összegbben gondolkodom és erre ->

Figyelt kérdés

[link]


Illetve ha úgy gondolod igen a válasz, ajánlanál hozzá olyan szoftvert amit érdemes használni? Köszönöm



2013. febr. 8. 20:28
 1/3 anonim válasza:

helló

Szerintem ne vegyél 88billenyűst mert fölösleges főleg otthoni használatra. Szerintem ha jó cuccot akarsz és nem olyan drágán akkor nézz utána az Akai MPK49-nek. Én ilyet használok és nekem a célnak bőven megfelel (beépített dobgép, effekt állítási lehetőségek, lejátszó/felvevő gomb, stb....) Az meg hogy nem 88 billentyűs nagy kaland, van rajta gomb amivel tudsz oktávot váltani. Amúgy én Reason-nel használom. Csak ajánlani tudom...


Itt egy video róla : http://www.youtube.com/watch?v=iXzOeI82uAc

2013. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gepzene ***** válasza:

Ha kétkezest akarsz játszani, akkor kell a teljes 88. Persze ha zenét szerzel, akkor se elég 4-5 oktáv. Ráadásul a teljes 7 oktáv jól splitelhető háromfelé, ami szintén nagy könnyebbség az ötletelés fázisában. Pont ennyivel drágább is...


Kezdetnek szerintem is nyerő az Akai. Az az egy hátránya lehet, hogy amikor kéne fejleszteni, és el kéne adni, nem leszel rá hajlandó (vagy ha igen, az is rossz). :) Meg talán hogy ha meghal, se pad, se cc, se billentyű... :) Azért erre nemigen van esély, csak ha pl megfürdik vagy hasonló.

2013. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gepzene ***** válasza:
Szintetizátor fölös, max ha kell a kíséretautomatika. Pár romplerrel el lehet lenni.
2013. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!