Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki lehet az előadó, mi lehet ez?

Ki lehet az előadó, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy nő énekli, kicsit olyan táncos a ritmusa, a basszus nem túl változatos, de lüktető és nem kimondottan tuctuc.

Tudom, hogy ez nagyon kevés információ, sajnálom, de nem tudok többet. Legyetek szívesek, linkeljetek, hátha meglesz! Nem baj, ha csak sokadjára, de valahogy meg kell próbálni megtalálni:)



2013. febr. 9. 13:27
 1/4 anonim válasza:
Ez így édes kevés. :( Próbálj a dalszövegéből részletet beírni a youtube-n, vagy a google-ba és úgy nagyobb az esély, h rájössz mi ez!
2013. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, tudom, hogy ez nagyon kevés így, de abszolút semmire nem emlékszem belőle. A véletlenben bízom, hogy valaki belinkeli.

Második válaszoló, köszönöm, de nem ez volt. Biztos vagyok benne, hogy nem remix. :)

2013. febr. 10. 16:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Bátran linkelgessetek! :) Megköszönöm:)
2013. febr. 10. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!