Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted is LAdy Gaga a zene...

Szerinted is LAdy Gaga a zene új Istennője?

Figyelt kérdés

Olyan jól énekel, olyan jó klippeket csinál, érdekesen öltözködik, sláger slágerre halmoz, zongorázik, zenéket ír, színészkedik meg minden. Egy igazi multitehetség. Egy Szex és Zeneistennő!

Szerinted is?



#zene #szex #Lady Gaga #Istennő #szexistennő #zene istennő #multitehetség
2013. febr. 9. 18:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Nem szeretem Gagát.
2013. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
66%
Közel sem. Nem baj, ha szereted, csak azért ne higgy róla túl sokat.
2013. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem. Lehet, hogy érdekesen öltözködik, és fel mer venni 20 kiló nyers hús. Hangja van. De a műfaja nem jön be, a számai laposak, és fosok. De ízlések és pofonok.

13/l

2013. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
43%

Lady gaga egy manipulatív féreg.Illetve egy báb.

Én a helyedben meghallgatnám visszafelé a számait,akkor majd meglátod,hogy ez az "istennő" valójában sátánista.(Javaslom így írd be a youtube-ra:lady gaga backwards)

Mellesleg szerintem ocsmány a pofája is.Egy igazi multiféreg.

És a szex mióta nagybetű?

2013. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

lady gaga nem sátánista, az hogy visszafwlé hogy szól egy zene az nem számít semmit

bár most megnézem hogy szól visszafele, de nem lesz semmi különös benne biztos, mert visszafele minden zene rossz!!!

én keresztény vagyok és nem hallgatok sátánistákat, gaga sem az!

2013. febr. 9. 19:55
 6/42 anonim ***** válasza:
30%
Nem istennő. Nem tehetség. Jókor volt jó helyen.
2013. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
De Istennő és Tehetség! Te csak irigyled a Tehetségét és a Vagyonát, ezért beszélsz így! ő sztár lett, de te nem vagy sztár, ő milliomos lett, te nem vagy milliomos!
2013. febr. 9. 20:35
 8/42 anonim ***** válasza:
52%

Ja, nem nem irigylem bírom a zenéjét amúgy, de ugye nem gondolod komolyan, hogy ő tervezi a ruháit, vagy ő írja a számait. Nincs mire irigykednem. Eleve ilyen fejjel meg ilyen testtel hogy lehet valakit szex istennőek nevezni?

[link]

[link]

[link]

[link]

Alapból sem volt valami jó teste, most meg úgy néz ki, mint valami plöttyedt zsírdisznó. Van sok híresség akit irigylek, de ha Lady Gagára gondolok, akkor az általában úgy zajlik, hogy "nem rossz a zenéje, kár, hogy olyan undorító szegény."

2013. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Pedig lady gaga magának is ír zenéket meg másnak is.

[link]

nézd meg a dallistát, mindenhol ott van Lady Gaga neve a writers oszlopban, tehát minden dal írásában benne volt lady gaga!

és meglátod hamar lefogy Lady Gaga , újból karcsó és szexi lesz!Mindnekinek vannak rossz korszakai, mikor kicsit meghízik, stb.

2013. febr. 9. 20:52
 10/42 anonim ***** válasza:
68%

Nem fogsz tudni meggyőzni,hogy lady gaga egy zene istennő.

Vannak jó számai,de tucat mint a többi. fotoshoppal,idétlen ruhákkal és stúdió retusálással mindenki tudna ilyet csinálni.


Még mielőtt kitalálok,hogy írigy vagyok nem hinném,hogy lenne bárire irégyszég.

Üdv,egy abszolút hallású zenész :)

2013. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!