Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt hiszem megtaláltam azt a...

Azt hiszem megtaláltam azt a zene műfajt ami a leginkább hozzám illik, de nem tudom igazából mi a műfaja?

Figyelt kérdés

21/F 21 éves létemre még mindig nem találtam meg azt a zene műfajt amit igazán szeretnék. Rengeteg műfajt kipróbáltam, csak ilyen nagyon extrém műfajt nem például jazz vagy emo számok. Sose hallgattam még de érzem hogy nem nekem való. De a legjobban ami megfogott zenében az a Hip-Hop. Csak azzal az a gondom hogy a 70% néger rapper, ami nem gond hiszen imádom Lupe Fiasco-t vagy Nelly-t. De úgy ezzel a kettővel ki is merült, a többi fekete rappernek a hang beállítottsága nem tetszik például: 2Pac vagy Snoop Dog fúj szóba se jöhet. Viszont tegnap előtt egy haverom mutatott egy számot a címe: Michael Mind Project Feat. Dante Thomas - Nothing Lasts Forever.


Öregem ez a szám tök zsír, van benne Hip-Hop ,nem dönnyögő hangú néger énekli és van benne egy kis electro vagy house nem tudom valamelyik. Na ez az a műfaj amit eltudnék képzelni de ennek pontosan mi is a műfaja? Csak hogy keressek még ehhez hasonló számot. Az a baj hogy Hip-Hop rádiót szoktam hallgatni de jó ha ehhez hasonló számot találok 3 hetente 2-őt ...



2013. febr. 10. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem valami RnB és Dubstep keverék?:D Én se értek hozzá amúgy:$ :):)
2013. febr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd, itt a kérdező gyűjtött hasonlókat!!:D:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3969837-mi-a..

(nem az én kérdésem!!)

2013. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Belehallgattam többe is, mégse annyira olyanok, de azért picikét hasonlók:) partyzenéket keress, meg RnB-t szerintem:D:D
2013. febr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt hallgasd!:):)


Loreen - Euphoria:-):-)

2013. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és még ezeket is:):)


Craig David feat Stereo Palma - Our love

The Carbonfools - Hideaway

2013. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem tudom mi ennek a stílusnak a neve, de szerintem biztos, hogy nem hip-hop. Inkább vmi disco vagy ilyesmi, de viszont ismerek egy ilyesmi számot:)

http://www.youtube.com/watch?v=B-1hvWQ_1vQ

2013. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!