Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik a divatrockerek? Mitől...

Kik a divatrockerek? Mitől számít valaki annak?

Figyelt kérdés
a trágárkodást kérem mellőzni

2013. febr. 10. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól divat rocker valaki hogy nem azért hallgatja a rock zenét,és öltözik úgy mert annyira tetszik neki hanem mert a környezete is ezt csinálja és nem akar kilógni a sorból. Szerintem.
2013. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
talán
2013. febr. 10. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szememben főleg azok, akik felveszik a menő Ramones vagy Nirvana pólójukat, aztán egy számot nem ismernek tőlük, tisztelet a kivételnek.
2013. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez hülyeség. Ha valaki rockernek érzi magát, akkor ő rocker.
2013. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor divatrocker valaki, ha nem szereti és nem igazán van oda a rockért, csak a környezetébe való beilleszkedés és a megfelelni akarás kényszeríti rá (ez a divat)
2013. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

vagy éppen ellenkezőleg. bár nem szereti a zenét, nem ért egyet a világszemlélettel, de annyira elkeseredetten ki akar tűnni a tömegből, hogy képes Iron Maiden-ös felsőt felvenni, bakancsot hordani, és rockerláncot magára aggatni, még akkor is ha nem tetszik neki/legszívesebben nem ezt hordaná.

számomra ők az "igazi" divatrockerek


és a falra mászok tőlük.


19/L

2013. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen én is így gondolom
2013. máj. 4. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kettes ez tök vicces mert nekem pont Nirvana és Ramones pólóm van de minden számot ismerek tőlük egyébként meg szerintem is azok a divatrockerek amit az első és a második válaszoló írt
2013. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A rockerek azok, akik rock zenét hallgatnak, ugye, ezzel mindenki tisztában van. A divatrockerek meg azok akik szegecses ruhákban csinálják az eszüket, Tankcsapdát meg Justin Biebert hallgatnak, és ők a "rockerek".

Nekem személy szerint nincs bajom velük, igazából teljesen hidegen ha a dolog.

Szerintem annyi a lényeg, hogy mindenki legyen tisztában azzal,hogy ki ő, és hogy ki akar lenni.

2013. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KeeepCaaalm válasza:
Értem,hogy nem tartod annyira rock zenekarnak annyira a Tankcsapdát,de ha valaki él-hal értük,és felvesz egy láncot,egy bőr kabátot,egy fekete bőr nadrágot bakancs kíséretében,nem feltétlen mondanám "divatrockernek".Most jöhet,hogy én is csak azt hallgatom,de nem,nyugi. :) Van Lordi-Hard Rock Halleluja,Slipknot-The heretic anthem,stb... van Sabaton,Avenged Sevenfold,Powerwolf (tőlük a dead boys dont cry-t nagyon nagyon szeretem).Szóval,minden,sőt van egy alig ismert inkább dev core banda,őket is szeretem,szóval nyugi,nem csak egy "tankcsapda fan" vagyok.De,szerintem már egy férbeli Ossianos is mondhatja magát "rockernek"..nyílván egy Justin Bieber fan ne mondja magát rockernek,mert kurvára nem az. Illettve megnyugtatnálak,a környezetemben egy olyan ember nincs aki szereti/szerette ezt a zenei stílust,sőt el is ítélik.De,mindegy hogy egy tankcsapdát,vagy egy Ossian-t hallgat,ha szívből szereti a rock zenét,és akarja képviselni a rock zenét,akkor nyugodtan öltözzön olyanba,ne az alapján legyen valaki rocker,hogy melyik rock bandát szereti...
2021. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!