Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék eladni egy profi...

Szeretnék eladni egy profi gitárt. Hol tudnám ezt elérni, hol vannak azok akik leginkább mennek az e-akusztikus gitárokra? (Oldalakat légyszi! )

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne.. 1 hónapos a gitár, tökéletes meg minden nekem pedig sürgősen kellene a lóvé.


Köszi előre is mindenkinek!!


2013. febr. 12. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot, lehet érdekelne.
2013. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ide raknám fel először: [link] ez egy kifejezetten használt hangszerekkel foglalkozó honlap, szerintem itt van a legnagyobb esélye, hogy gyorsan elmegy. De ha emellé még felrakod pár hétköznapi hirdetős oldalra (pl apród, jófogás) azzal még növelheted az esélyt. Bár aki komoly hangszert keres, az általában a szakmai oldalakat nézi sztem, mint amilyen a gitarshop.
2013. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Oda felraktam már pár napja, de még semmi.
2013. febr. 13. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elég bizonytalan dolog. Lehet, hogy pár nap alatt elviszik, de lehet, hogy hónapok alatt sem. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy milyen gitárról van szó, belinkelnéd?
2013. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]



ez lenne az. bocsi hogy most írok

2013. febr. 14. 21:41
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és az RTB színben.
2013. febr. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!