Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fesztiválosok segítség!?

Fesztiválosok segítség!?

Figyelt kérdés
Hegyaljára szeretnék menni bérlettel, Voltra meg egy naposra. Infókat szeretnék kérni pénzügyileg meg magukról a fesztiválokról, milyen helyek mire számítsak, mennyi pénzt vigyek(képes vagyok zsemlén és vízen élni), mit lehet bevinni, milyen a társaság?:D Egyszer voltam eddig fesztiválon SZIN-en egy napra, az nem igazán jött be, mindneki mást mond a fesztiválokról, szóval ne kíméljetek. Előre is köszönöm a komikat! 18/L

2013. febr. 14. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hegyalján voltam párszor :D

Ha a jegyet nem számítjuk akkor kb egy hétre költőpénznek egy 20-25k elég, ez azt tartalmazza hogy városba kaját megvenni meg az alkoholt is ,no persze ez függ attól hogy mennyire vagy ínyenc. Valaki egy 10-es ből megoldja... Szerintem az első szabály hogy bent nem veszünk piát.. mármint a fesztivál területén... a kempingbe még vizet se lehet bevinni de ez megoldható..;) a fesztivál területére csak fél liter piát lehet bevinni csak égetett szeszt nem lehet de az is becsempészhető... főleg ha csaj vagy.. :D

a városban vannak pincészetek,kisboltok,szórakozóhelyek ahol normális áron be lehet kúrni meg napközben úgy is ott zajlik a buleee.. :D aztán este irány a koncertek... :D egyéb kérdés? :D

2013. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi 3 napos fesztiválon voltunk nővéremmel tavaly, (ez volt a 4.fesztiválom) ketten együtt költöttünk el 5000Ft-ot :) Kettő körül kelés, kis városba kajáét, piát megvenni és estig eldugni valahol ha napközben nem akarsz részeg lenni. Mondjuk egy lánynak könnyű piát "vennie" bent mert hozzácsapódsz valami szimpibb fiúhoz koncerten és meghív úgyis egy italra :D Napi 1x jól bekajálsz a városba valami bolt környékén (teszkó,spár stb) és kibírod következő napig pláne ha iszol este :)

Semmit nem lehetett bevinni még üres flakont sem. Egy fesztivál mindig jó szerintem függetlenül az időjárástól, csak szerezz olyan sátrat ami nem ázik be. :D A fürdés meg hát... hol van víz hol nincs szóval nem számíts nagy higiéniára :D

18/L

2013. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!