Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a zene?

Mi lehet ez a zene?

Figyelt kérdés

Már elég régi még a 90-es évek végén vagy a 2000-es évek elején, olyan 2001-2 körül játszották sokat.

Valami rap zene volt nem Eminem, de valami fehér csávó énekelte és talán még valaki vele.

Kicsit fogyatékosok voltak a klipbe, sajnos nem nagyon emlékszek arra sem. Az a rész rémlik hogy az a pasinak valami

videó volt a kezében superman-es asszem ha jól emlékszem.

Meg szemüveges is volt. :D És kicsit ütődött. :D

Tudna segíteni valaki?



2013. febr. 16. 15:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszek a szövegére sajnos :/ csak a refrén dallama rémlik :D valami ilyesmi megközelítőleg: 'Let's take it so low, I'm Crazy, ..... Let's take it rainder rain :DD Lehet h más a szövege de valami nagyon hasonló :D
2013. márc. 17. 14:31
 2/3 anonim válasza:
esetleg without me ?? vagy the real slim shady vagy a my name is..youtubeon menj fel eminem vevo-s csatornajara ott van font az osszes videoja vagy ha 2000 es évek elejen akkor nezz utanna D12 nek is
2013. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én vagyok az elozo... nem azt olvastam hoigy nem eminem volt hanem hogy eminem volt :D sorry xD
2013. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!