Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Angol szám. Ki ismeri fel?...

Angol szám. Ki ismeri fel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Se az előadót, se a címet nem tudom, most játszották nemrég a Rádió 1-en. Nagyon régi szám, szóval nem szokták nyomatni, csak most épp berakták, de eddig Rádió 1-en még sose hallottam.

Egy pasi énekli, szerintem 80-as évek körüli, pop zene, dallamos és viszonylag gyorsabb. Talán valami olyasmit is énekelhet benne, hogy "livin in around then around", nem tudom, hogy ennek így mennyi értelme van, lehet hogy nem ezt énekli, csak vmi hasonlót. Sokszor énekli a refrént, egyáltalán nem is vagyok biztos abban, hogy más szövege is lenne... szóval csak a dallam szól, aztán ugyanazt énekli többször. (Csak a végét hallottam, úgyhogy lehet csak a végére igaz. Nem tudom, hogy az elején van-e más szöveg is.)

Már kerestem a google-ben is, de nem találtam.

Aki esetleg ennyiből rájött, az linkelje ide légyszi vagy adja meg az előadót és a címet.

Előre is nagyon köszönöm!



2013. febr. 16. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Diego93 ***** válasza:
100%
Szerintem erre gondolsz: http://www.youtube.com/watch?v=Qcb2vIFVCLA :)
2013. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mindkettőt ismerem, de sajnos egyik sem az. :(

De azért köszönöm a próbálkozást! :)


Még vmi eszembe jutott. Azt hiszem ilyesmi volt a refrén elején: "as a dream livin in around then/ and around" .

2013. febr. 16. 20:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Love is in the air?
2013. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy Livin on my own - Queen?:D
2013. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dead Or Alive - You Spin Me Round ?
2013. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek sem. :( Lehet, hogy már meg se fogom találni ezt a számot. No de mindegy, azért köszönöm mindenkitől a tippeket. És ha esetleg valakinek van még ötlete, az írjon, légyszi!!! Köszi!
2013. febr. 17. 12:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nik Kersaw - Riddle

? :D

2013. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
*Kershaw:))
2013. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon nagyon szépen köszönöm!! Igen, ez az, utolsó! Ment a zöld kéz. :D
2013. febr. 24. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!