Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol külföldi dalszövegek magyar fordítását olvashatom? Bővebben kifejtve lentebb

Figyelt kérdés

Tudok angolul, de van egynéhány olyan dal, aminek megnézném akár hivatalos, akár nagyon precíz magyar fordítását.

De elég csekélyek hozzá az internetes ismereteim, úgy értem, nem ismerek ilyen oldalt.

De ha van olyan vállalkozó szellemű, aki lefordítaná nekem Eminem Beautiful c. számát, azt is megköszönném, mert tulajdonképp ez a dal indította útjára ezt a kérdést...


u.i.: A gyakorikérdéseken belül nem találtam erre vonatkozó, számomra kielégítő kérdést ill. választ.


2009. szept. 7. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam le fordítani amit nem értek (számot) h beírom a google-ba az előadót és a szám címét + lyrics aztan majd kiad angol weboldalakat, azok mellet van (kellene ) lenni olyannak hogy OLDAL LEFORDÍTÁSA ... próbáld ki
2009. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!