Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi időt hallgattok zenét...

Zenon kérdése:

Mennyi időt hallgattok zenét egy nap?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos az életetekben a zene?

Meddig tudnátok meglenni, ha semmilyen zenét nem hallgatnátok?



2013. febr. 19. 19:04
 1/8 anonim válasza:

ezt pontosan nem tudnám megadni, de általában mikor haza jövök, gép mellett, főzés közben, vagy takarítás közben is zenét hallgatok vagy vannak akik még utazás közben is, még meló helyen is...

szóval elég fontos lehet, ha mindenhez hallgatunk :D

2013. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem ha otthon vagyok és ha nem tv-zek vagy ilyesmi akkor mindig megy zene, megőrülnék rock nélkül:)
2013. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Napi 24 órát hallgatok zenét, s egy percet is alig bírok ki nélküle :D
2013. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

6 órát minimum és ennél csak több lehet :D


szerintem becsavarodnék ha nem hallgathatnám a kedvenceimet :)

2013. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Naponta kb. 9 órát hallgatok zenét:D Olyan pedig fel sem merülhet hogy zene nélkül éljek akár egy fél napig is:D
2013. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kata 2000 ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek zenét hallgatni, de gépről most nem lehet, mert gép közelben van a Tv, amit általában mindig néz valaki.

De ez lényegtelen...

Vannak cd-im, amit tanulás közben szoktam hallgatni, vagy olvasás közben, és itt nem valami tanuló zenére gondolok, hanem a kedvenc zenéimre...

Utazás közben, főleg ha vonattal, vagy repülővel történik az, akkor mindenképp hallgatok zenét...Én ellenék zene nélkül...

2013. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan, hogy pár napig egyáltalán nem hallgatok zenét (ez esetben ha szól valahol a rádió és hallom, nem számít), de utána már érzem, hogy nagyon nagyon hiányzik, és vágyom rá, hogy zenét hallgathassak. Amúgy én bárhova utazom, be van dugva a fülem. Unalmasak lennének a gondolataim zene nélkül :D
2013. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Klassz :) Azt hittem, csak én vagyok zenefüggő.
2013. febr. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!