Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kell szidni a Slipknot-o...

Miért kell szidni a Slipknot-ot ennyire?

Figyelt kérdés
Van ez a strem olívia , lilidoki stb akik állnadóan szidják -.- A többiekkel meg az a baj , hogy a metalheadek-nak túl gyenge , a plázacicáknak és páwáknak meg túl kemény.....

2013. febr. 20. 13:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
15%
Lilidokinak elég sok felhasználói neve volt eddig:S:) Direkt provokálni jár fel az oldalra :/ :S :S Amúgy az szidás, hogyha azt mondják, túl kemény? A "Metalheadek" meg máshoz vannak szokva. Nem tetszhet mindenkinek minden, pl én csak igényes zenét hallgatok, és néhányan le szokták azt is szólni:S:S:S Volt már, hogy belehallgattam Slipknot-számba, és azt hiszem, tetszett is, majd szétnézek a számaik között:):)
2013. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
ők azt mondják hogy Corey b*zi meg ilyeneket
2013. febr. 20. 13:35
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Te így hogy szereted a Slipknotot biztos vagyok benne hogy mondanád Justin Bieberre vagy akármelyik nem metált játszó bandára hogy b*zi.És az én észrevételem szerint a metál és a rock kezd sülyedésbe merülni.Tehát akinek nem tetszik szidni fogja.Ez van.De ha rám hallgatsz lesz@rod az ilyen embereket
2013. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
egyedül a one direction-t szidtam , na meg biebert és avrilt , de ennyi
2013. febr. 20. 13:46
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert tul sok szabadidejük van. Ja meg mert etetik őket(nem kell reagálni rájuk)
2013. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Na,látod erről van szó.Szidtad Justint,Avrilt meg a One direction.Azok az emberek akik meg a Slipknotot szidják azok ugyanez az elv szerint vannak.Csak a Slipknotot szidják.Te meg csak Biebert.De szard le a sz@r ízlésű embereket
2013. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy elmondom hogy szerintem lilidoki és strem olívia ugyan az a személy. Strem azért csinál vagy 50 felhasználót hogy a

Slipknot-ot szidhassa, de mindig veszít. Ezt addig fogja csinálni amíg nem adnak neki igazat(tehát örökké).

2013. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki válaszolni, ennyi az egész. Én megunnám a magammal beszélgetést.
2013. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
8%
azért mert a fanjaik is szidnak másokat. majd ha béke lesz leállunk
2013. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%
Nem is emlegetjük a LMFAO-t meg a One Direction-t. Te hozod fel őket újra és újra -.- Én amúgy személy szerint a LMFAO-t szeretem, One Direction-t se szoktam szídni, nekem nem elég jók sajnos, ennyi. És engem is bosszantasz például, pedig én nem bántottam az 1D-t. Nem is nagyon foglalkoznának ezen az oldalon az 1D-vel, ha nem trollkodnál itt folyton... :/ Na, szia!
2013. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!