Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sid vicious and Nancy Spungen?

Sid vicious and Nancy Spungen?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudna nekem magyar életrajzot v bármilyen infót adni Sidről és Nancyről ?

2013. febr. 22. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Olvastam róluk "Az utolsó dalt a halál játsza" c. könyvben, nagyon érdekes, csak már nem emlékszem. Rockerek voltak (?), Nancy nagy átalakuláson ment át, amikor megismerte Sidet (negatív értelemben), sokat drogoztak (ne kérdezd, hogy mit pontosan), és Sid egyik ilyen beállt alkalommal megölte Nancyt - azt hiszem, leszúrta egy késsel, és még kis ideig rejtegette is valami hotelben. Aztán Sid többször próbált öngyilkos lenni, végül sikerült is neki. Csak ennyire emlékszem :S Bocs..
2013. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) am ez a könyv miről szòl?
2013. febr. 22. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel, a könyv oltári jó, híres zenészek halálának körülményeit írja le. (John Lennon, Tupac, Elvis Presley, Kurt Cobain stb. )
2013. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából ez nem annyira egyszerű, ahogy az első válaszoló írja. Máig sem tisztázott, hogy ki ölte meg nancyt. Van egy film: Who killed Nancy? Dok. film, én nem láttam, mert nem tudom megszerezni, de erről szól. Ha nem láttad, nézd meg a Sid és Nancy című
2013. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
... filmet. :D
2013. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sid Vicius ártatlan volt
2013. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Johnny Rotten önéletrajti könyvében is sokat olvashatsz róluk (bár eléggé egyoldalú nézőpontból).
2013. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!