Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik hangszert tanuljam?

Melyik hangszert tanuljam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen hangszert tanuljak. Szeretnék komolyzenét is játszani (pl. Mozart, Beethoven, Haydn), de játszanék még filmzenéket (Pirates of the Carribbean) és olyanokat, amiket hallgatok (pl.: Bruno Mars,, Randy Travis, főleg popot és countryt,de talán még rockot, pl. Kárpátia, Green Day, Linking Park).

Romantikusabb, líraibb alkat vagyok, de szeretem a pörgős zenét is.


A zongora tetszik is meg azt hallottam elég sok oldalú hangszer amin szinte minden stílusban lehet játszani. Az, hogy mennyire nehéz megtanulni, amit ajánlasz, mindegy (a szorgalmam ehhez megvan :D).


Ezek alapján te melyik hangszert ajánlanád?


2013. febr. 22. 19:56
 1/5 A kérdező kommentje:
17/F vagyok
2013. febr. 22. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:

zongora

én zongorázni tanulok

17/L

2013. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

zongora

imádom, 8 éve játszok rajta. 16/l

2013. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És ti mit szóltok a 61 billentyűs szintetizátorhoz? Tényleg túl kevés ennyi billentyű? Csak mert árban ilyent tudnék venni, és nagyon nem kerülnék igazi zongora közelébe.

És milyenek a 72 vagy 84 billentyűshöz?

Lényeg, hogy max 30,000 Ft-om van rá. :S

2013. febr. 22. 21:06
 5/5 anonim válasza:
A szinti is nagyon jó, egyik barátomnak az van, és van rajta tanítómód, meg egy csomóféle hangzás, sokféle hangszernek a hangja, meg kíséretet is be lehet állítani. És már van nem is drágáért.
2013. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!