Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek tényleg sátánista...

Szerintetek tényleg sátánista zenekar a Black Sabbath?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom igen.
2013. febr. 23. 10:53
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
73%
Marhaság. Ők csak sokkolni akartak, sötét hangzásvilággal és ehhez kellett egy imidzs. Ezért viselték a kereszteket, ezért választották a nevüket egy horrorfilmből, ezért szólnak a szövegeik sötét témákról. De ettől még nem sátánisták, csak nem akartak Beach Boys vagy Shadows lenni.
2013. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem hittek/hisznek az ilyen sátánista dolgokban, csak a figyelmet akarták vele magukra vonni, ami tökéletesen sikerült is.
2013. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

dehogy sátánista, csak ott volt a mozi a közelben, és gondolták, ez népszerű a fiatalok körében (a horrorfilmek, pl), csináljunk hasonló klipeket. http://www.youtube.com/watch?v=jdtHZBmiC-8


meg olvastamm egy roadijük könyvét, valami kastélyban vettek fel egy albumot, dolgoztak, és valaki behülyítette őket, hogy kísértetjárta. aztán tök be voltak tojva, alig mertek lefeküdni aludni.

2013. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
egy fenét. a popzenét sajna mindig övezik az ilyen bulvár hülyeségek, amik még az elvétve talált gyöngyszemeket (pl. a Sabbath) is lehúzzák.
2013. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!