Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy kaphatók lesznek majd napi jegyek is a Nova Rock fesztiválra?

Figyelt kérdés
És ha igen, várhatóan mikortól? És kb mennyivel olcsóbb, mint a sima jegy? Én majd 15-ére szeretnék venni, csak egy együttes érdekel.

2013. febr. 23. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lesznek, legalábbis tavaly egészen biztosan voltak, mert egyik haverom csak aznap volt ott, amikor a Linkin Park játszott. Hogy mennyivel olcsóbb, azt sajnos nem tudom pontosan, de nézz körül itt, ha még nem tetted volna esetleg: [link]
2013. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Egy fórumon olvastam hogy a fesztivál előtt olyan 2-3 héttel kezdik árulni, de limitált számban! Olyan 80 Eu.-ba kerül. H.I.M érdekelne? :D
2013. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :) Igen, a HIM miatt szeretnék menni mindenképp :D
2013. márc. 5. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:

szia

engem is ez érdekelne, de még nem láttam sehol se napijegyet :/ jah igen és én is H.I.M miatt mennék :D

2013. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

[link]

már fent vannak a jegyárak

2013. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2013. ápr. 18. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:

eldöntötted már? én nagyon szeretnék menni,de ez a napi jegy elég húzós... plussz nekem vizsgaidőszakom is van akkor.

nemtudom meddig lehet megvenni a jegyet, ha ugy alakulna akk mindenképp elmennék.

2013. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, valóban eléggé húzós az ára, de úgy néz ki ez lesz a szülinapi ajándékom, úgyhogy megyek, ha minden igaz :)Sosem voltam még semmilyen fesztiválon, sőt még koncerten sem igazából, nagyon várom hogy élőben hallhassam és láthassam a kedvenc együttesemet, a HIM-et :)
2013. ápr. 18. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
zsíír :DDD és honnan mész? mert én Pestről mennék,de áhh arra egyedül még sosem jártam és kicsit igy necces :D
2013. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi Győrből megyünk barátommal, vagy vonattal vagy autóval. Innen nincs messze, olyan 55 km.
2013. ápr. 18. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!