Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Essemmről?

Mi a véleményetek Essemmről?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
az a véleményem,hogy azt sem tudom ki az XD
2013. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Imádom, kedvenc rapperem. A szövegei ütősek,szinte egyedül robbant be a köztudatba. Csak kezd elegem lenni hogy most mindenki Garagézik, ami azért vicc mivel hogy nem csak Essemm van a Garagéba ott van még Lazy,Süti,Káva,Rico,RA,Makaronin, de ettől még Essemm színvonala nem romlik:)
2013. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
36%
Csak a panaszkodás meg a fájdalom van a dalaiban, meg gagyi mind. Essem jött be.
2013. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Műmájer bohóc. Mr Busta-val együtt. Csak teszi a fejét, de fele annyi nincs mögötte. Viva-tvbe szerepel, most itt nálunk egy ilyen "tinidiszkóba" foga fellépni ahova ilyen SP-t meg Majka Curtis-t hívtak, és hasonló szennyeket. Meg úgy van kiplakátolva hogy "Először *****en". Igen, érdekesmód, én már voltam fellépésén nálunk a városba, de akkor az biztos csak egy hasonmása volt. A rajongóinak Egy tehetős része ilyen 13-16 éves kisp*csa meg taknyos swag kölkök, akik tényleg csak addig jut el az agyuk hogy "Garage baszod". Fellépésen mentek a Rajkór számok, a szövegeiket is össze vissza keverték. Haveromhoz oda jött egy gyerek hogy "te vagy ESSEMM"? Pedig max arcban van egy tényleg csak körömpiszoknyi hasonlóság, de azért nem lehet őket össze keverni. Vicc a rajongótábora, vicc ő is. Béna rongyrázó. Ez a véleményem róla.
2013. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval én is utálom
2013. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretem, mert rengeteg számában mindig azt mondja, hogy Ő a legjobb például ott a Yepp, amiben mondja, hogy így kirappel bárkit, úgy kirappel bárkit, így ő a legjobb, úgy ő a legjobb, de rengeteget tudnék sorolni, akik százszor jobb zenét csinálnak pl: KILLAKIKITT, redOne, C-zár, Funktasztikus, Siska Finuccsi, Káva, vagy a Barbárfivérek. És ezek közül egyikük sem rappelte még soha magáról, hogy ő a király és mindenki más le van sz,rva!!!
2015. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a legrosszabb benne, hogy PÁWA
2015. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LakatosAnonymus ***** válasza:
#1 Magyarországom. Ez Szent.
2019. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!