Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted melyik volt a...

Szerinted melyik volt a leggagyibb dal "A Dal" dalai közül?

Figyelt kérdés
a másor összes dala közül, ami volt... szerinted melyik a leggagyibb?

#dal #zene #eurovízió #giccs #2013 #nulla #gagyiparádé #utolsó helyezés
2013. febr. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszett:/
2013. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Background - Neonzöld nevetséges volt, plusz Gyurcsík Tibi dalának élő show-s rap betétje a béna kislány előadásában, az kimerítette a gagyi fogalmát teljesen :D
2013. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
egyértelműen byealex :D poén a dala, viszont jó volt még a vak lány a sráccal.. és igaz, hogy kicsit kommersz, de fatima (amikor először énekelt)
2013. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Gyurcsik Tibi. A dala is, ahogy énekelt az is, mű volt az egész mozgása, előadása, és a villogós zakóját már meg sem említem... Egyszóval gagyi. De ezt más nem látja?
2013. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cukikutyus ***** válasza:
Szerintem ByeAlex,és Fatima,Gáspár Laci elég voltak a leggagyibbak,csak sajna ezek közül az egyik még a döntőbe is jutott,megelőzve az Unitedet,akik profi zenészek...úgyhogy ez valami bunda....
2013. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
leggagyibb? Veca
2013. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ByeAlex mögött nincs bunda

lehet, hogy te utálod, de rengetegen szeretik... csak körbe kellene nézned, hogy felmérd és akkor nem merül fel benned a gondolat

2013. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ByeAlex dala szerintem is gagyi!
2013. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!