Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok ti szeretitek az ilyen...

XXTomiXx kérdése:

Lányok ti szeretitek az ilyen fajta zenét:Minimal, hause electro, dupstep, progresszív, Tech hause, DISCO*S HIT (bárány. Lauer, Antonio, Hamvai) Skrilex. Nigel Stately. Droplex, Nobody moves, Andro, Swedish hause maffia?

Figyelt kérdés

nyugodtan írjátok le ha mást szerettek :D

lányok fiuk mindenki írjon de főkép lányok


2013. febr. 28. 20:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Persze :D Csak ezt hallgatok :DD 16/L
2013. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem, én a tényleges zenét szeretem, hangszerekkel és olyan énekessel aki tud énekelni.

A felsoroltak közül csak a Swedish hause maffiát bírom :)

17/L

2013. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szeretem a dubstepet :D

Főleg Skrillexet es Droplexet :D + a SHM Don't you worry child számát :D

De a Fall Out Boy a kedvenc együttesem :)

2013. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Atyaég!Még ha le tudnád írni rendesen a nevüket o.o

Bárány szar......Andro az isten!<3 de amúgy nem tudom mért írtad külön a nobody-val!:d

2013. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jay Lument kihagytad ;) <3

Ő a legjobb! :)

2013. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Imádom őket <3 :) techno, dupstep , Drum and Bass ,Nightstep, Hardstyle és electro <3 meg hause
2013. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 JordanVanAlen válasza:
48%
Ha a magyarok valakire büszkék lehetnek, akkor az a Minimal koronázatlan királya Droplex. Én még Dropi mellett nagyon szeretem Monolixot, Cornert, Strong R-t, és persze aki kicsit is jártas a minimal szakmában annak Boris Brejcha neve nem idegen. Én őket hallgatom napi szinten. 17/L
2015. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen jöhet minden mennyisségben ^^
2016. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lány vagyok de ezek közül inkább a minimált, prog. minimált, techno(az igazi félét) szeretem. Swedish House Maffiát bírom még innen, bár nem vagyok nagy house rajongó, a dubsteptől és a traptől viszont kiráz a hideg, azt egyáltalán nem hallgatom.

Minimálosok közül pedig kétségkívül a magyarok a kedvenceim, mint például Droplex, Szecsei, Strong R, Corner, Zareh Kan és Goldsound, Jackwell stb...

De minimál kategóriából még szoktam néha hallgatni Coronitát is, ezekből a kedvencem Julio Leal.

17/F remélem az én válaszom is számít :D

2017. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igeeen imádom főleg a minimalt
2017. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!