Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetne esélyem zenekarban...

Lehetne esélyem zenekarban énekelni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és évek óta minden vágyam, hogy benne legyek egy zenekarban. A problémám az, hogy nem hiszem, hogy elég jó hozzá a hangom. Szoktam itthon énekelni, és fel szoktam venni, és az tetszik, de lehet, hogy a felvétel nem adja vissza olyan jól az éneklésem és igazából nem is úgy hangzik ahogyan hallom... illetve pár barátom mondta, hogy jó hangom van, de nem nagyon szoktam mások előtt énekelni (komolyan legalábbis nem, inkább csak nyekergek viccből). Kedvenc stílusom a pop punk és a punk rock, ilyen zenekart szeretnék, mert itt még nem is kell, hogy kifejezetten tökéletes legyen az ember hangja. Lehet esélyem ilyesmire?

2013. márc. 2. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A saját hangom sem olyan egy video felvételen, mint amilyennek én hallom azt.--Ezzel mindenki így van, de az akkor is a te hangod.

Tedd fel yotubera és linkeld ki ide.

2013. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ. :)

nem igazán szeretném, mert nincs jó kamerám amivel fel tudnám venni. csupán azt szeretném tudni, hogy mondjuk tegyük fel közepes hangi adottságokkal rendelkezem (nem tudok nagyon magas hangokat kiénekelni, alapjába véve altos hangom van, viszont valamennyire tudok vele bánni), ezekkel lehetséges-e az énekesi poszt egy pop punk zenekarban? mert pár ilyen típusú zenekarnak amiket hallgatok szintén nem olyan technikás hangú énekesei vannak, inkább csak karakteres, de semmi extra.

2013. márc. 2. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A saját zenekarodban azt csinálsz amit akarsz.
2013. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mondjuk ez így igaz.
2013. márc. 3. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!