Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Euróvízión angolul kell...

Az Euróvízión angolul kell énekelni? :o

Figyelt kérdés
Mert akkor akármennyire imádom is ByeAlexot.. tényleg nem őt kellett volna küldeni. Hogy értenék meg igazán a másik országok,hogy "hóbortos" "rozmaring hintó" stb.. ha lapos lesz a fordítás akkot nem értik meg és nem fogják szeretni... sose hittem hogy ilyet mondok ,de miért nem kállay ???
2013. márc. 3. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj angolul énekelni, de pl ByeAlex esetében ajánlott angolra fordítani, mert ez egy kb dallamtalan monoton dal ráadásul ha magyarul tolná nem is értenék a szövegét és belealudnának. Volt pl asszem 2 éve egy görög aki görögül énekelt vmilyen népdal szerűséget, de az pörgős volt szal élvezték. Ennek ellenére még mindig azt mondom,h a Eurovisiont le kell sz@rni magasról, mert egy okádék.
2013. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De egyáltalán ki az a ByeAlex? Életemben nem hallottam még róla, sőt, a nevét sem, csak most az Eurovíziós dalfesztiválon..
2013. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Úgy se fordítják rendesen le, majd néznek az angolok, hogy mi a f**zt énekel? Ezért lett volna Kállay Bandika. NEk ialapból angol a száma (My Baby), ráadásul szerintem tuti siekr lett volna.
2013. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és ő amúgy is elsősorban angol anyanyelvű szal....
2013. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább magyar ment ki.
2013. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!