Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár kérdések (? )

Gitár kérdések (? )

Figyelt kérdés

1.Milyen klasszikus gitárt tudtok ajánlani 10 ezer körül?

2.Pengetővel kell megkezdeni a tanulást vagy azt csak később kell használni?Mennyibe kerül?

3.Nagyon nehéz lenne otthon a netről megtanulni gitározni?

4.Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek egyet?Még nem mertem rákérdezni mert már előre sejtem a válaszukat....(nagyon megszeretnék tanulni)

5.Zavarná a házunkba lakokat?Nagyon hangosan szól?

6.Egy boci boci tarkát mennyi ideig kéne gyakorolnom?

7.Kb. mennyi idő múlva érem el hogy egy teljes számot eljátszak?(pl. most múlik pontosan)

13/L



2013. márc. 3. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

1. ennyiért semmilyet, legalább egy használt 20ezer forintos az, amire már nem kár beruházni egy kezdőnek

2. ha pengetővel akarsz játszani később is, akkor kezdheted azzal

3. nem nehéz, csak szar. egy ideig kiszolgálnak az oktató videók, de millió fontos dolgot nem tanítanak meg, illetve nincs aki ellenőrizzen, 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ha netről tanulsz, rossz lesz a technikád. itt is van sok ilyen kérdés, miért nem megy ez, miért nem megy az, és általában kiderül, hogy a szar technika miatt, a szar "oktatóktól".

4. ehhez szerintem nekünk semmi közünk, nem ismerjük a szüleid :D

5. annyira nem zavarna, lehet azt halkan gyakorolni, bár nemtudom mekkora házatok van, de ha van egy külön szobád, nem zavaróbb mint a tv-nézés, vagy a hangos zenehallgatás

6. háát, egy teljesen kezdőnek is mehet néhány nap után, de nyilván később máshogy játszod, amikor már nem azzal leszel elfoglalva, hogy hol vannak a hangok, hanem magabiztos leszel. de egy ilyen dalhoz nem kell sok idő

7. itt is attól függ, hogy mennyire haladsz gyorsan, szerintem fél év után már magabiztosan kell tudnod kísérni egy olyan egyszerű számot. de ha egy év után jutsz el odáig, azzal sincs semmi baj

2013. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszii a választ! :) Magán tanárhoz semmiképp nem engednének...Az csoda lesz ha kaphatok egyet...De max szülinapomra kérem...Arra biztos megvennék csak az több mint fél év múlva lesz...:( És pengetővel nehezebb vagy könnyebb?
2013. márc. 3. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Használtat.

2. Te döntsd el, érdemes azzal és anélkül is. Kb 100-250 Ft, de vannak sokkal drágábbak is.

3. Nem, ha találsz megfelelő oldalt.

4. Lécccilécccilécccííííííííí!

5. Amilyen vehemenciával játszol. Panelban minden áthallatszik, de te nem tudom, milyenben laksz.

6. 1 óra?

7, kb 2 hónap.

2013. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tanár a legjobb döntés én régen netről akartam ,de inkább végül tanár lett belőle. Szerintem ha magadtól akarsz gitározni inkább fém huros akusztikus (western) gitárt vegyél azzal szerintem jobban élvezheted a tanulást egyedül mert azzal már pop és rock számokat is tudsz játszani. Pengető 250ft egy jó. Árakban véleményem h mondják sokan hugy 30e től kezdődöen lehet nem igaz mert most nekem is az egyik gitárom 16e és jól szuperál. Ha érdekel akkor video chatben néha segíthetek. Ha érekel v kérdésed van írj privit.
2013. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem 3 hónap után egyszerűbb számokat 1-2 nap gyakorlással el lehet játszani.
2013. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2013. márc. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!