Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik a Sempiternal?...

Hogy tetszik a Sempiternal? (Bring me the Horizon)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=KcB3_zz719w

Szerintem egész jó lett, bár a There is a Hell...-t nem nagyon tudják túlszárnyalni, és Jona riff-jei is hiányoznak.



2013. márc. 3. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Más, de kifejezetten tetszik. Olyan érettebb, felnőttebb hangzása van (és ezt az eddigiekre nézve nem degradálóan mondom). Mintha felnőttek volna azzal együtt, hogy a zenekar mivé nőtte ki magát - gondolok itt az ismertségre, az elismerésre, ami egyre nagyobb és hadd ne mondjam, hogy megérdemelt. :)
2013. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is érettebb lett a hangzás, tehát már nem csak a forrongó fejűbbek számára lett befogadható:)
2013. márc. 3. 17:56
 3/17 anonim ***** válasza:
nagyon jó lett! alig várom ,hogy élőben is halljam :)
2013. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első albumuk volt az igazi:( Ez se rossz, van pár jó szám, de ez már nem BMTH:/
2013. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon!
2013. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jona tudtommal még részt vett az album megírásában. Nekem tetszik, de más mint amire számítottam. Mintha egy új Linkin Park lemezt hallgatnék (nem baj), és elektronikával is tele van.
2013. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, Jona még részt vett az írásban, de a nála tipikus "ratata"-t hiányolom, a sok torzítással pl, ami az If there is a Hell...-nél volt.
2013. márc. 17. 16:55
 8/17 anonim ***** válasza:
A "ratatán" a breakdown-t, és a szaggatott riffeket érted?
2013. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Breakdown-ból a Sempiternal-on sincs hiány, de igen, a szaggatott, széttorzított riffeket hiányolom.
2013. márc. 20. 20:47
 10/17 anonim ***** válasza:

IMÁDOM!! + The deadbeds EP, ami ma már fent van youtubeon (+3 dal) <3

ilyen jó albumon csak 11 dal.. ajj, ugyan ilyen témával még írhattak volna 30-at is :) valahogy most passzol minden dalhoz a lelkivilágom

2013. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!