Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen programmal vegyem fel...

Milyen programmal vegyem fel a gitárt?

Figyelt kérdés
van egy nagyjack-kisjack átalakítóm, rádugnám a gépre és vennék fel. kéne hozzá vmi program. nem kell komoly studio prog. csak valami amivel egyszerűen lehet felvenni

2013. márc. 7. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Audacity.
2013. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Cubase, a legjobb. Ott még effektet is rakhatsz rá ha feltelepíted a Guitar Rig-et.
2013. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Cubase ágyúval verébre. RÁadásul lopni kell hozzá a szoftvert és tudtommal csak angolul van.


Az Aduacity egyszerű, van magyar verziója és ingyenes.

2013. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ma vettem így fel a gitáromat, arra figyelj, hogy a combo cleanre legyen állítva, nekem akkor volt jó a hangzás, ha levettem a basszust, treblet, a midet meg fel. Windows alatt érdemes kikapcsolni a mikrofonerősítést ha annak az aljzatát használod, ha a hangkártya line in bemenetére kötöd az erősítőt akkor nem kell állítgani semmit. Még valami, először vedd le teljesen halkra az erősítőt master volumejét, és csak apránként vedd feljebb.

Audacityben felvételnél fogod látni hogyan mennek a hangsávok, ha tiszta kék sáv van, nem az a barázdás, akkor visszajátszáskor torzítottan fogod hallani /ha erre pályázol az is jó... :D/. A lényeg, hogy ne próbáld túl hangosan felvenni, mert nem lesz jó, egyébként meg van sok program, amivel effektezheted azt a jelet ami a gépbe megy.


[link]


Itt vannak felsorolva, vannak jobbak is, rosszabbak is, sajnos a jobbak fizetősek, de van belőlük demo, ajánlom kipróbálásra a Guitar FX BOX-ot.


Remélem semmilyen nagy tudású senseit nem sértettem vérig és nem fogtok lepontozni, aki ezt jobban tudja írja meg, nekem ezek voltak a tapasztalataim.


Jó gitározást! :D

2013. márc. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!