Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy magyar zene, szöveg...

Van egy magyar zene, szöveg nélküli. Hetek óta dúdolom, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi lehet az? Érzésem szerint Zorán vagy Presser lehet. Írnátok kérlek ide nekem magyar szöveg nélküli zenéket, Zorán és Presser stílusában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy borzalmasan kevés az infó, emiatt nem kérnék oltásokat. Egyszerűen arra kérlek Benneteket, hogy ha eszetekbe jut bármi, ami ehhez kapcsolódhat, akkor írjatok!

2013. márc. 7. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írd be a google-ba hogy Zorán összes száma. Nézd végig az összeset, aztán ha ott nincs akkor írd be hogy Presser összes.... hosszú idő de biztos megéri :)
2013. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos az lesz a vége :)
2013. márc. 11. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább Pressert keresd, Zorán dalai meglehetősen szövegre épülők, egyedül a Szépek és Bolondok, amit tudok, hogy csak zene.
2013. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!