Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok az új 2012 EDDA...

Mit szóltok az új 2012 EDDA Lemezhez? Szerintem tök jó lett mint ahogy az összes többi lemezük is 1980-Napjainkig

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. márc. 7. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:

<3 <3 <3

:)

2013. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*szivecskék azok!! tetszik, hozzák a megszokott profi szintet!!:)
2013. márc. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok egyedül:) Rajtam sokat röhögnek a velem egy korúak hogy ilyen régi együttes zenéjét hallgatom 23 éves létemre de én az edda számokon nőttem fel sőt még az ő zenéikre is aludtam el Csecsemő koromban. De a mai napig nyugtatólag hat rám ha edda műveket hallgatok remélem még legalább 10 évig létezni fognak.
2013. márc. 8. 00:05
 5/8 anonim válasza:

imádom...imádom..imádom az elejétől a végéig az összes lemezt és számukat :) a legjobbak!! <3

Amúgy én is hasonlóan vagyok, mivel édesapám nagyon nagy Edda rajongó és emiatt még meg se születtem már Eddát hallgattam (Anyukám terhesen koncertekre járt :D)

18 éves vagyok és sokkal többre tartom őket mint a mai nyálas tini zenekarokat..:)

2013. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is jó pár embert rászoktattam az edda számok hallgatására mert sokan ja rock és egyből a kemény rockra gondolnak mikor meg bele hallgattak egy egy edda számba akkor meg milyen jó :)
2013. márc. 18. 23:54
 7/8 anonim válasza:
imadommmmm <3333 nagzon jo lett az uj lemez
2013. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez nem vicc,mert én 12 vagyok,és szeretem az eddát.szerintem is tök jó!!! 8)
2013. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!