Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ákos miért nem indul az...

Ákos miért nem indul az Eurovíziós Dalfesztiválon sohasem?

Figyelt kérdés
Vagy indult bármikor is, csak én nem találok róla semmit? Szerintem bármelyik száma esélyes lenne, annyira jó!! És színvonalas!

2013. márc. 9. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Pusztán azért, mert nehogy már egyszer egy értelmes előadót küldjünk.
2013. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

én sem értem. pedig mind Ákos, mind a dalfesztivál igen alacsony színvonalú, jól megtalálnák egymást.

ha egy valamire való fesztiválról lenne szó, azon azért nem indulhatna, mert elég hamar kiderülne, mekkora egy blöff ez az Ákos.

2013. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mitől lenne blöff egy 25 éves pályafutás? Lehet hogy neked nem jön be a stílusa, de azt el kell ismerned neked is, hogy aki blöff, az nem marad a pályán ennyi ideig, és nem kap ennyi díjat, mint ő. Ja, és zenét is szöveget is ír magának!
2013. márc. 9. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
az, hogy zenét és szöveget ír magának, az sajnos alapvetés kellene, hogy legyen egy mai előadónál...
2013. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szóval miért Blöff???
2013. márc. 9. 21:22
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

blöff egyszer, mert a szövegei pátoszban úszó giccsek. blöff kétszer, mert előadja a médiában a schönberget, holott a zenéi 3-4 akkordból állnak, amikre 5-6 hangból álló, ízetlen-bűzetlen dallamokat talál ki.

blöff háromszor, mert Pejtsik Péterrel hangszereltet, aki rendelésre akármilyen giccses arrangemant-t megír neki, és aztán a közönség meg azt hiszi, hogy azt Ákos írta. ja, és elég jó session-zenészekkel dolgozik, akik, mivel jó pénzt kaszálnák, vállalják a munkát.

blöff négyszer, mert civilként előadja a független értelmiségit, holott se nem független, se nem értelmiségi.

és végül blöff ötször, mert arra az ócska teljesítményére gizdáskodik, mindenki mást leugat, mintha ő szarta volna a Holdfényszonátát. van arca a srácnak, pedig: http://www.youtube.com/watch?v=i6pJUFb6HzI

2013. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát valahol el kell kezdeni.

Én nem tudom (és nem is érdekel), milyen magánemberként, mert én a zenéjét szeretem.

Szóval azt mondod, csak azért sikeres 25 éve, mert mindig a megfelelő emberrel vette körül magát? Szerintem az is kevés lenne, ha ő nem tudna semmit...

De mások vagyunk, mások a véleményeink.

2013. márc. 9. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
miért, Miles Davis is így csinált laza 50 éves karriert :D na jó ez sarkítás volt picit.
2013. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hahahaha, ez a videó ütött!! :D

Már értem, miért ragaszkodtak a szülei a közgazdász pályához, vagyis a "rendes" szakmához :D

2013. márc. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szanalom vagy flea09
2013. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!