Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a fiatalok közül az elektronikus zenéket?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
mert nem látnak benne szart sem
2013. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert sérti a fülüket és megfájdul tőle a fejük!
2013. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert mardossák a fület azok az éles hangok, amiket sokszor beleraknak, meg olyan mű az egész, persze vannak belőle jók is, de rengeteg van, ahol túl hangos a tucc-tucc, túlzásba van víve az autotune-használat:S:S Ha egy kicsike van benne, az még nem zavaró, de ha már szinte ,még ha nem is teljesen, de ha már szinte az egész szám autotune-os az már nagyon idegesítő:S:S
2013. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretik a fiatalok közül. As far as I know. Egyébként ízlés kérdése, ugyan ezt a kérdést fel lehetne tenni metálra vagy mondjuk country zenére. Meg nem tudnám mondani, hogy miért nem tetszik, de egyszerűen én azt szeretem hallani, mikor hangszereken játszanak, bár tudom, hogy azok is ki vannak javítva, meg el vannak torzítva.
2013. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

attól függ, mi számít elektronikus zenének. mert spec. Karlheinz Stockhausen korai munkái, vagy Tom Dissevelt és Kid Baltan kísérletei jelentősek.

Vangelis-t, Jarre-t, Faltermeyert nem szeretem, de a munkásságuk egy teljesen új zenei korszakot alkotott.

a Prodigy és a Daft Punk az analóg technikákat és a PC-t forrasztják egybe és közben átveszik a punk szubkulturális elemeit, ami megint egy véleményes dolog. nem szeretem, de elismerem.

viszont ha elektronikus zene alatt a scootert, dj tiestot, david guettát meg dj anyámkínját érted, nos, őket azért nem szeretik, mert nem zenészek, nem zenét csinálnak. ők az úgynevezett zenebohócok, zajgyárosok, akik azzal a blöffel, hogy ők zenét készítenek, sikeresen elszedik az ostobák pénzét, akik egy kicsit beekizve szívesen ugrabugrálnak arra az NDK-s mosógépet idéző zsivajra. akinek ilyen zene kell, az álljon ki a bah-csomóponthoz és ott élvezkedjen.

2013. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
ja és igen, a legnagyobb probléma a pusztán számítógéppel készített tánczenékkel, hogy nulla egyéniség van mögöttük, igazából te is leülhetsz egy számítógép elé, és összerakhatsz egy szart. semmivel nem lesz sem jobb, sem rosszabb mint dj tiesto aktuális szemete. épp ezért totálisan jellegtelen az egész. nem zene, na.
2013. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
sokkal jobb mint a rock
2013. márc. 9. 20:44
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
senki nem mondta, hogy a rock bármivel is színvonalasabb dolog lenne. nem csak elektronikus és rockzene létezik, hanem ezek mellett még tizenötezer zenei stílus. szerintem művelődj, és találhatsz igényes zenéket.
2013. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
csak nem megint strem olívia cigányribanc újabb hülye kérdésébe futottunk?:)
2013. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

ő az:

[link]

az a szerencse, hogy nem csak hülyeségeket kérdez, de ronda is.

2013. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!