Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus vagy Elektromos gitár?

Akusztikus vagy Elektromos gitár?

Figyelt kérdés
Sok választ olvastam ezügyben de nem tudtam eldönteni, hogy akusztikus vagy elektromos gitárt vegyek. Most szeretnék elkezdeni gitározni és az elektromos gitár érdekel de nem tudom, hogy azzal érdemes-e elkezdeni.

2013. márc. 10. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az érdekel és azzal akarod hosszú távon folytatni, vegyél elektromost, de számolj vele, hogy azzal több a plusz kiadás (erősítő, kábel, effektek, stb.)
2013. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valakit az elektromos gitár érdekel azzal kell kezdeni.

Az egyetlen előnye annak, ha valaki akusztikussal kezd, az amit Aktív is ír, hogy kevesebb kiadás, kevesebb macera, ha esetleg mégse jönne be a dolog, kevesebbet bukik rajta az ember.

2013. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én is így gondolkoztam. Szerintetek ez megfelelő lenne? [link]
2013. márc. 10. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. A Cort gitárok jó ár-érték arányúak.
2013. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!