Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szaisztok. Szerintetek mit...

Illés Tamara kérdése:

Szaisztok. Szerintetek mit énekeljek az X-Faktorba? Válaszaitokat előre köszönöm.


2013. márc. 10. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak Szandit ne....meg a Titanicosat se... kééérlek!! Ha magyar,akkor Ákos szerintem...ha angol nyelvű,akkor Impossible... de ez függ attól is,hogy melyiket mennyire tudod kiénekelni.. :DD
2013. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ákos
2013. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ha van még akkor küldhettek:) :D
2013. márc. 10. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
szai. szerintem Panterát.
2013. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem hallottam róla :)
2013. márc. 10. 18:58
 7/9 anonim válasza:
92%
Mind1 mit énekelsz csak legyél jó mert ha nem akkor elég ciki lesz mert kint van a neved a kérdésnél szval sok sikert kívánok és légy ügyes ha meg nem akkor legalább nevethetünk egyet mert egyeseknek az a szokásuk h énekhangjuk 0 és mégis az egész ország elé kiállnak és lejártják magukat. És hogy miért? Mert azt hiszik ettől celebek lesznek pedig nem. Csak viccek az emberek életében és ezzel nem téged akarlak megbántani csak figyelmeztetni, hogy ne ess a hibájukba mert senki sem tökéletes, de jó ha megfogadunk egy jó tanácsot! Még egyszer sok sikert!
2013. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
a Slayer nevű popzenekartól a Post Mortem című, keserédes balladát. a zsűri lúdbőrözni fog!
2013. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt: https://www.youtube.com/watch?v=EfNon7Mjxdg

Ha sikerül egy olyan 15 másodperces screamet lenyomni, mint Chesternek az egyik koncerten, akkor garantált továbbjutó vagy ;)

2013. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!