Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Klasszikus gitárt keresek, 90 ezer alatt, lehet használt is, (ez újonnan olyan 120 körülinek felel meg). Jó régóta játszom, de csak nagyon hébe-hóba, mert unom a mostani gagyi hohnerem hangját. Szeretném komolyan elkezdeni, ehhez kéne egy szép hangú gitár. Én a cuencát ismerem, az tetszene is, de abból csak a legolcsóbbat tudnám megvenni (~70e). Kössssssz

2013. márc. 11. 15:23
 1/4 problem3girl ***** válasza:
Akkor nézz szét esetleg a vater-án.
2013. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ár többnyire az új 60%-a kell legyen, máskülömben az ember hezitálni kezd, hogy inkább megveszi boltban. Persze lehet plusz, ami feltornázza a használt árat, de nem szokott:-)


A gitárosok ismerik ezt az oldalt, ne vaterázz gitárra!

[link]

2013. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mondjuk ez a 60% szerintem annyira nem érvényes klasszikus gitároknál. egy jó gitárnál én még többet is fizetnék egy jó állapotú használtért, mint egy újért, de ha ugyanannyiba kerül, mint boltban, akkor is nagyon jó, mivel 4-5év alatt olyan sokat érik a hangja, hogy akinek már egyből használatra kell, és koncertezik vele, annak sokkal többet ér egy jó használt, érett, mint egy új.. másrészt szólógitároknál azért szokott tényleg a bolti ár feléért lenni, mert abból van annyi, mint a szemét. jó klasszikus gitárból kevés van használt, így annyira nem mennek le az árak

[link]

ez mondjuk nagyon jó, ilyet próbáltam is, nagyon tetszenek a rodriguez hangzások


[link]

ez annyira nem szimpi, de inkább csak nem ismerem,

illetve nézz be a segoviába, ha teheted, ott rengeteg jó gitár van, nagyon segítőkészek, és vannak használtak is

2013. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, különösen az utolsónak!
2013. márc. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!