Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem Veszprém környékén élők:ha...

Nem Veszprém környékén élők:hallottatok már az utcazene-fesztiválról?

Figyelt kérdés
Várost is légyszi konkrétan az érdekelne milyen messzire megy el a híre mert vpben és környékén már most az uz-ről beszélnek.

2013. márc. 12. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
igen, de sajnos évről-évre egyre vacakabb és vacakabb.
2013. márc. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

De merre laksz? És mért vacakabb? Én még csak 1x voltam,nincs viszonyítási alapom

2013. márc. 12. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam még, de hallottam róla. Üdv Szombathelyről :)
2013. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pesti vagyok. azért vacakabb, mert évekkel ezelőtt mindenféle jópofa, teljesen ismeretlen külföldi előadó jött. nem volt egy divatfesztivál, kevesen is tudtak róla (muraközy elég jól megszervezte).

két éve már nagyon gyenge volt, tavaly meg minősíthetetlen. ugyanaz volt a felhozatal, mint bármelyik nyári fesztiválon. unásig ismételt kispál-epigonok orrba-szájba, sehol egy értelmes külföldi jamband vagy valami.

2013. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!