Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a híres hüvelykujjas...

Melyik az a híres hüvelykujjas kép amit az egyik legjobb Beatleses képnek hívnak?

Figyelt kérdés
Elvileg még Linda McCartney készítette de sehol sem találom pedig azt olvastam, hogy az egyik leghíresebb.

2013. márc. 13. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! We heart it-on nézz körül, én ott találtam nagyon sok képet róluk, bár hirtelen nem tudom melyikről beszélsz, de szerintem valószínű, hogy ott megtalálod. Nálam is vannak elmentve az oldalamra, ha kell priviben megadom.
2013. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ez az ?

[link]

2013. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnyitni :(
2013. márc. 26. 13:41
 4/7 anonim válasza:

ez?

[link]

2013. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Amúgy fejben tudom melyikre gondolsz, mert látom a szemem előtt, de én sem tudom hogyan keressem. :D

2013. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ez nem az azt írta Lolla a wikipedia hogy olyan ez a kép mintha Paulnak és johnnak semmi köze sem lenne egymáshoz.
2013. márc. 28. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt van

[link]

2013. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!