Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azok akik 5-7 éve emosok...

Azok akik 5-7 éve emosok voltak azok kinőtték és már normális hajviseletük, viselkedésük van?

Figyelt kérdés
Vagy emok maradtak máig? Átváltoztak ezek a fiúk/lányok normális emberekké?

2013. márc. 17. 20:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
69%
Hat nekem meg vannak ilyesféle ismerőseim
2013. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem változtak vissza 5-7 év alatt sem normálissá?
2013. márc. 17. 20:53
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
az én ismerőseim közül akik anno tokio hotelesek voltak, meg emósként öltöztek, szépen lassan kinőtték ezt az egészet :D bár nem sok ismerősöm volt ilyen
2013. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát én nekem volt hosszú hajam fiú létem re 6 évig de én rocer gyerek voltam a lazább fajtából se fekete póló se szegecses cucok csak farmer szerkóm volt inkább hippy féle voltam mint emos DDD :) Aztán meguntam mikor melózni kezdtem mert vízvezeték és fűtés szerelő a szakmám féltem hogy felgyúl a fejem:)

De a régi rockzenéket még a mai napig szeretem a nagy kedvencem az EDDA művek de szeretem a republicot ,P-Mobilt és az ossiant is mikor már nem vinnyog benne az énekes :)

2013. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk ezeket az önsajnálkozós emos gyerekeket sem értem mi értelme ?
2013. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 AccountManagerkovács ***** válasza:
59%
Székesfehérváron már egy sincs. Mostanra vagy normális külsejűek lettek vagy átmentek metroszexuális justinbíber/vándájreksön (direkt írtam így) stílusba.
2013. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az irígy hónaj mirigy egyik részében mikor a tankcsabdát és a nótenxet parodizálták ép egy koncert folyt és nem tudom már melyik énekes mondta a tankcsabda énekesének nyugi ez csak a notenx ez nem lesz hosszú életű zenekar ez így is lett és szerencsére egyre kevesseb önsajnálkozós gyerek van már az utcán
2013. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miután megláttam az emok új generációját (értsd: 13-14 éves kisgyerekek, akik eret vágnak, és iskola helyett kannásbort vedelnek egész álló nap) úgy döntöttem, hogy inkább levágatom a hajamat, mintsem, hogy ilyenekkel vegyen akárki is egy kalap alá.

De mivel az emot nem elsődlegesen a külső teszi ki, ezért mondhatom, hogy lélekben az maradtam.

2013. márc. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem hajviseleten múlik az ha emo vagy. Ez egy belső érzés. Felnőtt korodra persze nem fogsz emo ruhákat hordani és emo hajjal járni. :) De az érzés talán örökké megmaradhat. Puxx: emotional
2013. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az EMO haj ez rohadt jól néz ki :D

És nem mindegy ki hogy néz ki??

Az Emo az direkt egyedi és egyéni stílus sztem qva jó és nem is vagyok az :D

2013. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!