Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szép napot! Vettem nem rég...

Csaba0122 kérdése:

Szép napot! Vettem nem rég egy Sony asztali cd lejátszót, mit vegyek hozzá gondolok itt pl sony erősítő + hangfal, vagy aktív hangfalak Edifier 1600,1900, Modecom, Microlab? , zenehallgatásra kell otthonra, panellakásba .

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 07:31
 1/5 lacó__ válasza:
Én most vettem egy microlab m880-at,nem rossz.mély van bőven,egy picivel több magasat el tudnék képzelni hozzá,de bőven hallgatható.még annyi hogy látszik rajta hogy nem egy öszetáklt cucc,bár van egy nagy gagyisága sajnos.a szatelit az egy utas,a felső magassugárzó az csak dísz.én is panelban használom,hát a mélyet nem fogod kihasználni az biztos.
2013. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdésemre a válasz megoldódott ,vettem egy HIFI SONY STR AV320 Receivert ,majd nézek hozzá egy hozzáillő hangfalat és sztem rendben is leszek ,mivel egykét értékelést elolvastam, megnéztem pár belsőnézeti fotót a fentebb felsoroltakból ,arra jutottam mivel elég egyszerűek belülről úgy értem alkatrész,felépítés mégis veszek inkább hifi erősítőt+hangfalat, azt mégiscsak jobb minőségű zenehallgatásra találták ki .
2013. márc. 25. 12:54
 3/5 lacó__ válasza:
ezzel teljes mértékben egyetértek.
2013. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szücsi98500 válasza:
Hát ha arra kell h zenehallgatásra akk passzív kell..
2013. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szücsi98500 válasza:
Én egy SAL PA 25 aktív hangfalat vettem nemrég k*rva jól szól, kb 8x8 m2 házba lakok és már egy üveget ki is nyomtam vele... xd
2013. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!