Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárokat ajánlanátok...

Milyen gitárokat ajánlanátok kezdőknek? Esetleg linkelnétek webshopokat, ahol meg tudnám nézni mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket,amúgy mi az amit ajánlanál,vagy mit vegyek figyelembe?
2013. márc. 18. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

milyen gitárra gondolsz? elektromos,akusztikus,klasszikus?

milyen stílusra és mennyit szánnál rá?

ezen információk nélkül nem tuk segíteni :D

2013. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
árban max 30.000 körül egyenlőre,klasszikust ha lehet,bár mivel nem vagyok szakértő az nem játszik szerepet a gitár hogy fém vagy nylon húros nem?már olyan tekintetben hogy mit szeretne játszani rajt az ember.:D
2013. márc. 18. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
a klasszikus gitár nylon húros az akusztikus meg fém... hangzásvilágban különbözik a 2 de mindkettőt egyaránt lehet újjal vagy pengetővel nyúzni.. a nylon húrosat én személy szerint jobban szeretem mert nem fájnak tőle annyira az újjaid (ha kezdő vagy) meg a hangzásvilága is jobban bejön nekem de azt hogy te mit akarsz neked kell eldönteni :D
2013. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ajánlataim:


Fém húros : [link]


Nylon húros : [link]

2013. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát amit mások is hallanának rajt az olyan mint komolyabb zenei stílusban kísérőhangszer....így gondolom a nylon húros ami előnyösebb nekem is.....vagyis én amennyire leszűrtem amiket olvastam eddig....mi lenne akkor az amit ajánlani tudnál kezdésnek?:)
2013. márc. 18. 21:24
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D nézegettem ezeket csak hát mivel nem vagyok még jártas a témában így gondoltam rákérdek itt köszi még 1x :D
2013. márc. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!