Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár erősítőt ajánloto...

Milyen gitár erősítőt ajánlotok? (én Fender Mustang, Peavey Vypyr és Roland Cube között gondolkodom)

Figyelt kérdés

Először is tudom,volt már pár ilyen kérdés,de egyikre sem érkezett olyan válasz,ami nekem elég lenne.

Leginkább otthonra,tehát 15-20 W-os kellene.

Ha a felsoroltak közül valamelyikkel jó tapasztalotok van,írjátok le!

Köszönöm!



2013. márc. 19. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Fender Mustangból a nagyobb teljesítményű, sok effektes, számítógéppel programozható modelleknek látom értelmét, de az ilyen kis teljesítményűeknek nem nagyon. Roland Cube-ról csak jókat hallottam, azt leszámítva, hogy azért, amit tud, szerintem kicsit túl drága. Én talán ezt venném, szerintem ez elég jó cucc, megéri a pénzét: [link]
2013. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más vélemény?
2013. márc. 19. 17:00
 3/4 Shazeen ***** válasza:
VYPYR-t tudom alánlani. 15w os otthonra tökéletes, és sokoldalú erősítő. A tiszta csatornája meg nagyon szépen szól!
2013. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek roland cube 15xet veszek
2013. márc. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!