Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemény a Mezzoforte hangszer...

Vélemény a Mezzoforte hangszerüzletről?

Figyelt kérdés

A közeljövőben tervezek el látogatni oda, elég messze lakok,de gitárt nem veszek kipróbálás nélkül.


Kinek milyen tapasztalata van ezzel a bolttal kapcsolatban? Az alkalmazottak segítőkészek? Ált mekkora forgalma van, mennyi hely van a hangszer kipróbálásához? stb...


Vannak már negatív tapasztalataim egy-egy hangszerbolttal kapcsolatban( pozitív is), volt ahol nem volt elég hely vagy nem volt elég nagy választék, túl sokan voltak, vagy az eladó volt egy paraszt.



#hangszerbolt #Mezzoforte
2013. márc. 19. 22:49
 1/2 anonim válasza:

Szia!Én a barátnőmet kísértem el a XIII.kerületibe :DD

Szerintem elég jól néz ki.Az eladó rögtön jött segíteni, és mondta az árakat is.Szerintem reális árak vannak.Amikor én voltam akkor nem voltak sokan,konkrétan 1 lány és egy fiú, és a hely is elegendő szerintem egy hangszer kipróbálásához.

2013. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metallev23 válasza:

Szia!


Jó bolt nagyon rendesek az eladók van külön erősítőszoba ahol ki lehet próbálni a hangszereket és az erősítőket is meg lehet hallgatni. Fasza hely :D

2013. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!