Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nulla hallással meglehet...

Nulla hallással meglehet tanulni gitározni?

Figyelt kérdés

'Bizonyos okok' miatt a hallásom elég fura, hangokat nem annyira tudom megkülönböztetni, hangom hamis eceterá..

de úgy meg lehet hogy látom hogy mi hogyvan, ahhoz nem kell a hallás nemde? a hangolást meg más megcsinálhatja:D



2013. márc. 20. 20:54
 1/6 anonim válasza:

Szerintem bátran vágj bele...úgy tudom h ahogy az egyik gyengül, mint érzékszerv úgy joobban működik a másik.í

a siketekpéldául "érzik" a hangokat, de lehet fényekkel is tanítani ezzel még jobban érzed a ritmust... sok sikert ! :)

2013. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A zenéhez érzék kell. Én 2 évig tanultam zongorázni, még kis koromban, már vagy 6 éve, de ma is le tudok játszani hallás után valamit, vagy ha én nem hallom, csak a másik akkor is le tudom játszani. Mondjuk én énekelni is elég jól tudok, de szerintem egy próbát megér.:))
2013. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

végül is miért ne?

'a hangolást meg más megcsinálhatja' - ezzel a hozzáállással viszont ne készülj nagy karrierre.

2013. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán! Minél többet játszol, annál jobban rááll a füled is és egy idő után a hangolást sem kell másra bíznod.
2013. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a gitározáshoz nem kézügyesség kell, meg erős ujjak, jól mozgó ízületek, hanem elsősorban fül. Lehetsz jó technikájú gitáros, de ha nem értesz a zenéhez, és meg sem próbálod fejleszteni a hallásod, akkor szart sem ér az egész. Ha látod, hogy mi van hogy van, akkor majd csak csinálj úgy, mint aki gitározik, és valaki más majd játszik alá olyat, hogy hallani is kellemes legyen, ne csak nézni :)
2013. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Perszee, persze nem profi szinten. Hangolásra meg ott a hangoló.
2013. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!