Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket nem zavarnak ezek a...

Titeket nem zavarnak ezek a kamu repperek akik csa trágár szavakkal illetve olyan dolgokról (pia, drog) énekelnek?

Figyelt kérdés
Őszintén eddig se kedveltem rzt a műfaj azóta hányni tunék a szerelmes (?) rappeken meg az h hogy szurta el meg ilyenek de most komolyan semmi egyediség SEMMI.Főleg most hogy hirtelen 'divat' lett azöta a színvonal egyre csak süllyed.Nektek mi a véleményetek?Sok választ nagyon kiváncs vagyok:-)

#rap.divat.zene
2013. márc. 21. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ideig tetszett de most hogy már "mindenki" rapper es szinvonaltalan lett azots nem hallgatok ilyet.

Persze azert meg vannak jok de nagyon keves.

2013. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs különösebb bajom vele, de nem is nagyon hallgatom. Inkább az érdekelne, hogy a szívükből szól, amit előadnak, vagy csak a pénzért csinálják...
2013. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zavarna, de inkább nem foglalkozok velük.
2013. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Példákat is írhattál volna mert igy az aki szereti és azt hallgatja nem tudja miről kiről beszélsz. Mert ha ilyen Majkáról meg ilyen verebekről akkor meg is értelek, de ha UG-s arcokról akkor nem, nem úgy van.
2013. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!