Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock vagy pop? Melyiket...

Rock vagy pop? Melyiket szereted jobban?

Figyelt kérdés

Kérek indoklást is...

(és tudom, volt már ilyen kérdésem, de az kicsit más)



2013. márc. 24. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Rock, mivel szeretem ha egy zenének van mondanivalója a bulizáson és pasizáson kívül. Tisztelet a kivételnek, persze van pár szám amit én is szeretek, és pop.
2013. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Az első szerintem nem tudja, mi a pop:S:) Nekem pop van az első helyen, mert azt jobban át tudom érezni:) De a rockot is imádom!!:)
2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

ezt nem értem.

Nincs olyan műfaj, hogy pop. Ha egy rock szám populáris akkor az is pop.

2013. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

2. vagyok nekem a pop az ilyen:


Szűcs Judit - Mondd, mit tegyek, hogy érezd

Michael Jackson - I just can't stop loving you

Ákos - Keresem az utam

Britney Spears - Sometimes

Madonna - Frozen

Ami bulizós, az meg partyzene, az oszlik pl RnB-re, ilyenekre, hogy Dance meg House, meg mittomén mik vannak még:D:D:D


De a pop az olyan kis kellemes, és számomra némelyik partyzenével egy kalap alá venni sértő:S:S:S

2013. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
*márhogy a popzenére nézve sértő, nekem meg rosszul esik személy szerint:S:S:S Én így gondolom, hogy olyan a pop, mint amiket odaírtam:):)
2013. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

tök jó, hogy felülírjátok a zenestilisztikát. a műfajok jelentenek valamit!


"Ami bulizós, az meg partyzene, az oszlik pl RnB-re, ilyenekre, hogy Dance meg House, meg mittomén mik vannak még"


nyilván ízlés kérdése, hogy mi a bulizós, de az RnB, azaz a rhythm n blues egy nagyon régi, nagyon fontos popzenei stílus. ez is RnB: http://www.youtube.com/watch?v=I8JULmUlGDA meg ez is RnB: http://www.youtube.com/watch?v=Gs069dndIYk . szóval nem olyan egyértelmű, hogy ez bulizene-e vagy sem.


a popzene egy sokkal nagyobb témakör, egy ún. 'umbrella term', aminek vannak egyes stílusai, mint rock, rnb, disco, dance, akár metál is lehet popzene. a popzene nem egy stílus, hanem egy kereskedelmi megjelölés.


jó lenne, ha nem Ti találnátok ki, hogy ezek a nevezékek mit jelentenek. a nómenklatúra azért van, hogy legyen rendszer az egészben.

2013. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
odaírtam, hogy NEKEM mit jelent:D Nem vagyok zeneszakértő:S:) Nekem az RnB az az, amelyiket géppel csinálják, többnyire olyan buliszene-féle és néha túlontúl sok benne az autotune, meg túl élesek benne a hangok, és nekem az zavaró, nekem az az Rnb, de vannak abból is jók:) Nem akarok vitatkozni, minek azt?:) Sz'al én csak azt írtam le, hogy szerintem:):) Mondom, tényleg nem értek hozzá:):):)
2013. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

de nem az, érted? nem Te döntöd el, hogy melyik műfaj micsoda.


szerintem a metált citerával és szintetizátorral csinálják, minden dal 3/4-ben van és teljesen instrumentális. baromság? az.

2013. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj:) Most nehogy már az én zenei tájékozatlanságom miatt felhúzd magad, fölösleges:):)
2013. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én ugyan nem húztam fel magam, ezt pontosításnak nevezik.
2013. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!