Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen együttesre lenne kereslet?

Ilyen együttesre lenne kereslet?

Figyelt kérdés
Tudom h nem könnyű egy jó zenekart alapitani és híressé tenni.! arra lennék kíváncsi h egy Sabatonhoz hasonló (a tortenelmi szovegre gondolok és a power, heavy metal stilusra) eggyuttesre lenne-e kereslet külföldi és /vagy hazai piacon. Nem utanzasra gondolok csak erre a stilusra... Komolyabban elgondolkodtam ezen és lehet h belefognék ha lenne rá kereslet. 18/F

2013. márc. 25. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lenne, ha nálunk nem is, külföldön biztos. Csak jól kell összehozni. :)
2013. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég sokan szeretik a műfajt (metál) na meg a Sabatont is (köztük jómagam is :D) szerintem is lenne rá kereslet.
2013. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is nagy rajongó vagyok! :D Csak sajnos mostanában csak azt hallgatok.. Nemtudom miért de most csak az tetszik pedig régebben sok más banda is bejött. Na mind1! Még azt szeretnem megtudni, h esetleg HA osszejonne hol talalhato olyan klub vagy bár ahol ilyen stilusu fellepoket fogadnának? Sajnos en ugy tudom hogy országunkban nincs sok ilyen.. tudom előre ugrottam nagyon csak mindenben tajekozodnek mielőtt belekezdek.
2013. márc. 25. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. "Rocker" kocsmákban, bárokban próbálkozz. Felénk van ilyen ;) Esetleg iskolai fellépés vagy hasonló. Kezdésnek megteszi.
2013. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólj ha koncerteztek, megyek!
2013. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az általad alapítandó zenekar stílusánál figyelembe veszed a piaci keresletet, akkor kezedbe se vegyél semmilyen hangszert...
2013. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WorfHadnagy ***** válasza:
A piacon most az agyonreklámozott kiskötsögök és cicababák a menők. Ha metálos piacra gondolsz, akkor nyert ügyed van, Európa-szerte elég sokan ismerik és szeretik a Sabatont. Amúgy olyan, hogy utánzás, nem létezik. Egyik zenekar sem pisilte körbe az általuk tökélyre fejlesztett stílust, nem az ő felségterületük, nyugodtan tolhatja több banda ugyanazt a stílust. (Mondjuk ilyen egykaptafás divatembereknél előfordul, hogy nemigen lehet megkülönböztetni egymástól a sok majmot, de az érdektelen). :-)
2013. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!