Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írna egy gitáros nekem egy...

Thepityu kérdése:

Írna egy gitáros nekem egy kezdő tanmenetet hogy mit gyakoroljak?

Figyelt kérdés

Idáig így csináltam : kromatikus ujgyakorlat 2 ujal,madj 3 ujal,majd 4 ujjal,iletve hogy egy húron 1-7es bundig lépkedek egy bundokat odébb az ujjakkal. metronom ritmusra.

Az alap akkordok lefogását töbnyire tudom : E EM A AM G C D DM F....az akkord váltást is metronommal gyakoroltam..Idáig tankcsapda egyszerű dal riffjét,megtanultam, illetve hause of the rising sunal-al szenvedek de darabos a játék mert lassan váltok akkordot.



2013. márc. 26. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet .látnunk kéne, hogy melyik kezed hogy áll, mik a gyengéid, azokra külön gyakorlat, illetve a gyakorlat menetét sem tudnám leírni szöveggel, mutatni kell, nézni kell, hallani kell hozzá
2013. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kromatikát egészítsd ki a már ismert akkordokra épülő skálákkal és arpeggiokkal, minden nap tanulj egy új riffet, stb...
2013. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!