Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nagyon ciki hogy...

 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, nekem más a világom, de egyet jegyezz meg, ne érdekeljen ki mit mond, azt hallgasd ami neked tetszik, ne azt, ami másoknak tetszik
2013. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már, miért lenne gáz? legalább van ízlésed. én elhiszem, hogy néhány embernek tényleg a mai divatos zenék tetszenek, de nagyon sokan csak sodródnak a tömeggel. az persze egy másik dolog, hogy egyesek szeretik emiatt cikizni a többieket, de hát hülyék mindig voltak. én is olyan zenéket hallgatok, amiket a korosztályban nem nagyon szoktak - kb egyértelműen azonosítanám magam, ha leírnám :D

l/17

2013. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Unalmasak már ezek a "ciki-e,hogy..." kérdések. És ha azt mondjuk,igen,akkor onnantól kezdve mást hallgatsz? Kezdjük ott,hogy miért érdekel mások véleménye? Azt hallgatsz,amit akarsz.
2013. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 picizsiri ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek ezek a zenék!!!! Tök jóóóók!!
2013. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!