Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Mr. Busta zenéit?

Szeretitek Mr. Busta zenéit?

Figyelt kérdés
Én hallgatom naponta,de nem mindegyik száma jön be :)

2013. márc. 27. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
utálom.
2013. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Mr.Busta a leg jobb, az ő számaival kelek, fekszek. Minden száma bejön, a testvérem is aponta hallgatja ( 20 éves ) Ő a való életről rappel, amit ő megtapasztalt. Lásd pl a Meguntam már című számát. Van jó sok oka amiért Mo-n ő a legjobb rapper. Az első az hogy Busta hetente ad ki zenét HETENTE mondjatok már nekem olyan magyar rappert aki minden héten ad ki zenét ! Ja és még van kb 300 száma :P Sokan mondják hogy Siska jobb nála. Kérdem én Siska hetente dob ki zenéket ? Vagy van 300 száma ? Egy logo-ja nincs a palinak. Bustának még a logoja is üt nagyon kemény [link] Siskának van ? Nincs ! Siskának egy rendes kiadója sincsen Bustának lásd ott van a Real Trill Music tegnap volt 3 éves az RTM Mit akar Siska ?
2013. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem rossz. Van pár száma amit nagyon szeretek, de csak néhány. Ja és attól hogy hetente jön ki száma nem lesz jobb Siskánál.
2013. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj,hogy a mennyiség néha a minőség kárára megy nála,van pár elfuserált száma,de amúgy minden nap hallgatom,nagy Busta fan vagyok.

PEACE

2013. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Jajj logo istenem...Siskának is van logója de ha nem lenne akkor is bármikor lereppeli azt a szerencsétlen Bustát.
2013. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Miszter a legnagyobb!

És ne hasonlítsátok már Siskához, mert teljesen más egyéniség a két előadó és teljesen más a stylo meg minden! :)

2013. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Besült szemével *
2013. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Egyiket se szeretem, ahogy a magyar rapp többségét. Oka pedig az, hogy Busta, Siska meg még jó pár rapper csak ocsmány módon tud "szövegelni" minden második szó csúnya lesz, és értelmét veszti a magyar rapp, ami (szerintem) csak a 10-16 éveseknek jön be, akik keménynek kébzelik magukat, mert ocsmány módon beszélnek... Félreértés ne essék, vannak jó magyar rapperek is :)
2013. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
40%
Én személy szerint nem kedvelem Bustat.. Folyton megy az arcoskodás, szerintem a magyar hip-hop nem erről szól. Nem szeretem a magyar zenéket, de ha választani kell, akkor Essemm ! :)
2013. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó!

1. Fankadeli mióta gengszter?

2. Gép előtt ülve mindenki kemény, nem hiszem hogy az életben nagy szám vagy.

2013. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!