Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fejhallgatót érdemes...

Milyen fejhallgatót érdemes megvenni, ami nem hal meg 1 éven belül?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 08:56
 1/2 loupsolitaire ***** válasza:

Attól függ, mire kell, és mennyit szánsz rá.

Nekem pl. Skullcandy van. Lassan egy éves, és semmi baja, mert vigyázok rá, de vételre nem ajánlom, gagyi anyagai miatt.

Strapabíró, és hangminőségileg is kiváló a Razer Electra.

Ha Sennheiser, Denon, vagy AKG márkájút választasz, nagyon nem tudsz melléfogni. De semmiképpen sem Beats.

2013. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gepzene ***** válasza:
A Philips HP250-et (SHP 2500 ugyanaz) eléggé szeretem a hangja miatt, nagyon "eteti magát", és tartósan is jól esik. Nem pontos, "csak" az a nagyon jól eltalált, pontosabb hifi. Ezen szoktam kész zenéket keverni, tehát munkára is fogható minőség, szerintem 10 alatt a legjobb. Nem több 4000 forintnál. Mivel TV-fülesnek gyártják, van rajta 5m elég tartós kábel, és egy rettenetesen rossz együttfutású hangerőszabályzó, ami ráadásul 0-ra húzva halk monot csinál, vicces. De a hangja erős és nyugodt. Nem bír nagyon nagy hangerőket, de azért ami még tartósan is kellemes, az bőven belefér.
2013. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!