Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a Republic új énekese?...

Ki a Republic új énekese? Tudja itt valaki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 19:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A kommunistáknak és a liberálisoknak annyi közük van egymáshoz, mint a vasalónak a tehénszarhoz :D

Ja és te ezeket amúgy honnan tudod?

2013. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

a komcsik és a libsik testvéreszmék, a volt komcsik unokái általában libsik, mindkét eszme internáci! sok a hasonlóság!


Nézd csak!: [link]

2013. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted a zenéjükhöz volt bármi köze is, hogy kommunista vagy sem? Ki nem szarja le, hogy kinek milyen a politikai nézete!? Ez nem egy párt egy zenekar!
2013. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
én azóta utálom az egész republicot mióta megtudtam, hogy kommunisták! azóta írtózom a zenéjüktől!
2013. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem miért kell ezért utálni, Cipő soha sehol nem politizált, a zenéiben sem mutatkozott ez meg soha.

Tudod a politika a legmocskosabb dolog a világon, és ha egy ember úgy él, hogy hagyja mindenhova beszivárogni, sosem lesz boldog, és elégedett, ebben biztos lehetsz. A Te döntésed, hogy túllátsz-e ezeken a dolgokon, van gyűlölködsz ilyen dolgok miatt tovább.

2013. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez az ember szerintem már triplán bizonyította, hogy agyilag mennyire nulla. 1. Alapból kit érdekel miben hisz/miben nem, milyen a politikai nézete. A zenét hallgasd (de ő emberségből is ötös volt szerintem 2. Blikk-ről linkelsz valamit. Alapból gáz, hogy olvasod és elhiszed a bulvársz.art 3. Kommunizmus ellenesség. Mármint nem azt mondom hogy szeresd/kövesd ezt a nézetet, de ennyire ne legyél már agymosott. Persze hogy nem jó dolog, de jó néhány esetben jobb, mint a mai rendszer. Mintha most egy szép, tökéletes világban élnénk. Na, a politika témához nekem ennyi a hozzászólni valóm.
2013. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ja, és ki is felejtettem a negyedik pontot: "komcsi", "libsi". Úúúristen.
2013. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

na akkor amagyar zenekarok mind komunista pártiak voltak a komonistáz szerint

itt van pár zenekar amik még mind akomunista rendszerben alakúltak bikini,EDDA,,Tankcsabda,és amainapig létező eggyüttesek akkor szerinted ezeket is bekéne tíltani mert még a 90 évek elött jöttek létre söt némelyik még a80 évek elött :)

2013. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!