Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik? Vélemény?

Hogy tetszik? Vélemény?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=dEWKEYZ7MnA

Ez csak egy 20 másodperces kis valami, vannak hosszabbak, de ezt csak azért tettem fel, hogy megkérdezzem, szerintetek milyen. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ez csak szórakozás, felvettem amit több hangszeren lejátszok és bevágtam egymás alá.

12/L


2013. márc. 31. 21:00
 1/3 anonim válasza:
Hát, ha ezt te csináltad, meg a dallamot is te találtad ki, akkor le a kalappal, főleg, ha 12 éves vagy! Marha jó!!! Simán el tudnám képzelni egy reklámban, vagy egy Disney mesefilmben! Szerintem küldd el ezt valami reklámcégnek.
2013. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem akarom elküldeni, illetve nem is tudnám, fogalmam sincs hogy működnek az ilyenek, hogy hogy kellene, de örülök ha tetszik. Szeretek ilyeneket csinálni. Apukám gyűjti a hangszereket, lassan a világ összes hangszeréből van már egy itthon, és ezért szoktam velük ilyeneket csinálni. Várok még véleményeket azért, ha másoknak is tetszik majd felrakom youtubera meg csinálok még többet. Kár hogy énekelni nem tudok hozzá. :)
2013. ápr. 1. 20:46
 3/3 A kérdező kommentje:
*felrakom youtubera a többit is
2013. ápr. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!